טוען וידאו
Loading
מופעים
בלתי נשכחים
חוויה על חושית מסעירה, אינטראקטיבית ובלתי נשכחת

אמן חושים לציבור הדתי

חוויה על חושית, מטורפת ובלתי נשכחת בדגש על שפה נקיה, מותאמת לגיל קהל ובעלת תוכן משמעותי ובעל ערך! לקהל דתי מזמינים רק אמן דתי.
בואו אחרי למסע חוויתי חד פעמי,
כשכולם ידברו על האירוע שלכם..
"מדהים.. מטורף.. הצפייה חובה!"
רוצה שהאירוע שלך יהפוך לחוויה בלתי נשכחת?
מתוך המופע
Credits: Oren & Rinat productions, Yossi Kornet, Or Kaplan
אתם ממליצים
עיריית אריאל
"רציתי להודות לך בענק! היה מופע מטורף שהשאיר אפילו את הסקפטיים פעורי פה! החבר'ה לא מפסיקים לדבר על המופע ועדיין לא מאמינים למה שהם ראו! השיא היה עם שר החינוך שלא ידע מאיפה זה בא לו 😂"
אוטופיה
תודה תודה תודה על מופע מרהיב ומדהים שעשית לקבוצה שלנו!!!! היה פשוט מושלם ומרתק! יצרת אווירה סופר נעימה וכיפית והחבר'ה לא הפסיקו לדבר על המופע שהיה פשוט מטורף! תודה רבה!!!🥳🥳🥳🥳

אמן חושים דתי

מופע על חושי גשמי, עם ערך מוסף רוחני!

הציבור הדתי בישראל מורכב ממגוון רחב של אנשים ומהווה מרכיב משמעותי בחברה הישראלית עם תחומי עניין וצרכים ייחודיים קל וחומר בכל הנוגע לבידור.
גם כאשר מדובר באומנות חושים, ישנם דרישות ותנאים ייחודיים שיש להתייחס אליהם כאשר מעוניינים להופיע בפני קהל דתי. אמן חושים לדתיים שחי ונושם את העולם הרוחני מחד, ואת עולם המנטליזם מאידך מסוגל לחבר את שני העולמות ולהתאים את המופע לקהל הדתי, כך הוא מציע חוויה מהנה ומעשירה עבור הצופים.
עופר בר, אמן החושים הסרוג שחי את העולם הדתי, מופיע בפני קהל דתי וחרדי מזה שנים רבות. מתוך הניסיון ועצם היותו דתי מסוגל הוא לחבר את שני העולמות ולהתאים את המופע במקום שאחרים אינם יכולים. בין אם זה שימוש בשפה יפה, הלכה, משמעות וערכים. כל אלה משמעותיים מאוד בייחוד במופעים לכל המשפחה בהם מצויים גם ילדים.
חבר את שני העולמות ולהתאים את המופע במקום שאחרים אינם יכולים / צילום: בן מזרחי

אמן החושים הדתי שמשלב הומור, קסם ומסרים חינוכיים

המופע שלו ייחודי ושונה בנוף, והוא מצליח להצחיק, לרגש ולעורר השראה בקהל בכל גיל, כשאבני הדרך שלו במופעים אלה הם ערך מוסף, ערכים וטקסט מכובד. כמו כן אם יש אירוע מיוחד, יודע עופר להתאים את האוירה לאותו החג, המאורע או הסביבה בין אם במוזיקה, בין אם בתוכן והאפקטים ועוד.

עופר בר משתמש בטכניקות מגוונות באומנות החושים, כולל טלפתיה, השפעה, שתילת ושליפת מחשבות ועוד. הוא מוכשר בתחום הפסיכולוגיה, והוא יודע כיצד לנצל את הידע שלו כדי ליצור אשליה של טלפתיה והשפעה.
לדוגמה, הוא יכול לגרום לקהל לחשוב שהוא מקריא את מחשבותיהם, בעוד שהוא למעשה מנצל את הידע שלו על פסיכולוגיה של קבוצות כדי לכוון את מחשבותיהם לכיוון הרצוי.

אמן חושים לדתיים: אפשר להיות דתי וגם ליפול מצחוק!

עופר בר הוא אמן חושים קורע מצחוק, הוא משתמש בהומור כדי להפוך את המופע שלו ליותר נגיש ומזמין. הוא מרבה להשתמש בהומור מותאם גם כדי להתייחס לנושאים דתיים או נושאים עכשווים.
לדוגמה, הוא יכול להשתמש בהומור ויצירתיות כדי להעלות את המודעות לנושאים כמו אהבת ישראל ומצוות ספציפיות ועוד.

כמו כן כאמן חושים לציבור הדתי משלב עופר במופע שלו מסרים של אהבת ישראל וחגי ישראל. כך, הוא מצליח להעביר לקהל ערכים משמעותיים בצורה מקורית ומעניינת שתזכר זמן רב קדימה.

מופעים תפורים בהתאמה אישית

אמן חושים לדתיים לרוב מציע גם מופעי בר מצווה ובת מצווה תפורים בהתאמה אישית. עופר בר עובד עם בני המשפחה ואף החתן\כלה עצמם כדי לדייק את הרצונות והחלומות של החוגגים כדי ליצור עבורם ועבור המשפחה והחברים חוויה בלתי נשכחת.

חשיבות אמן חושים לציבור הדתי במופע משפחות

במופע משפחות (ילדים ומבוגרים), הקהל רואה באמן החושים דמות חינוכית לחיקוי. ילדים ונוער נוטים להעריך דמויות מודל, והם עשויים להיות מושפעים בקלות ולרצות להידמות לאמן החושים בהתנהגות ובערכים שלו, לא תאמינו כמה מופע קצר של שעה יכול להשפיע הלאה להמשך החיים.

לכן, חשוב שהאמן החושים לציבור הדתי יהיה דמות חיובית ומעוררת השראה. אמן חושים דתי, המציג מופע מותאם לקהל הדתי, יכול לספק דוגמה חיובית לילדים ולנוער.

הוא יכול להראות להם שאפשר להיות דתי ויחד עם זאת לצחוק, להנות ולהצליח גם בלי להתפשר על ערכים ומשמעות. מצווה גדולה להיות בשמחה תמיד!

בנוסף, אמן חושים דתי יכול להעביר מסרים חשובים לקהל הצעיר, כמו אהבת ישראל, מצוות, חגי ישראל, ערכים חברתיים של אהבת חינם ועם ישראל ועוד.

לכן, אם אתם מתכננים מופע משפחות, חשוב לשקול להביא אמן חושים דתי. זה יכול להיות הבחירה הטובה ביותר עבור הקהל שלכם.

לסיכום

הכוח של אמן חושים לציבור הדתי טמון בדרך היצירתית שבה הוא משתמש באומנות החושים. הוא לא מסתפק בביצוע תרגילים שכבר כולנו ראינו, אלא משלב אלמנטים מעולם הפסיכולוגיה, הטלפתיה, ההשפעה ליצור מימד חדש וייחודי שתרם נראה בתוך העולם הדתי המשתלב.
כמו כן מספר האמנים הסרוגים שדוברים את "השפה" הוא מועט, צרו קשר עוד היום כדי לשמוע כיצד ניתן להתאים את המופע לאירוע הקרוב שלכם!
מאמרים נוספים
מופע טלפתיה לאירועים - חוויה עוצמתית, מרתקת ובלתי נשכחת
מופע טלפתיה הוא חוויה מיוחדת המעוררת סקרנות ועניין בכל הגילאים. אך כשמדובר במופע למבוגרים, הדברים שונים והמשחק הופך הרבה יותר מסתם מופע פסיכולוגי מתעתע.
המשך לקרוא
מדעי אמנות החושים למבוגרים - סטנדאפ על-טבעי
אמן חושים למבוגרים מסוגל ליצור חוויות מדהימות ומעוררות מחשבה עבור קהל שמחפש מופע "ברמה". אך לא כל אמני החושים למבוגרים הם אותו הדבר. למה הדבר דומה?
המשך לקרוא
אמן חושים לבר מצווה - חוויה בלתי נשכחת
אמן חושים לבר מצווה היא אטרקציה ייחודית ומדהימה שתהפוך את האירוע לבלתי נשכח! עופר בר יספק לכם חוויה מרתקת ומעוררת מחשבה, שתשאיר את הקהל פעור פה...
המשך לקרוא
תודה! נחזור אליך בהקדם אפשרי.
רוצה אירוע
בלתי נשכח?
השאירו פרטים ונחזור עם הצעה אטרקטיבית
הודעה
רוצה שהאירוע שלך יהפוך לחוויה בלתי נשכחת?
לקוחות וארגונים
תודה! נחזור אליך בהקדם אפשרי.
רוצה שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית
הודעה