אמן חושים לאירועים עסקיים

אמן חושים לאירועים עסקיים: כלי רב עוצמה לשיווק וגיוס לקוחות

אירועים עסקיים הם הזדמנות חשובה לחברות וארגונים להציג את עצמם לקהל הרחב, לגייס לקוחות חדשים ולחזק את הקשרים עם לקוחות קיימים. עם זאת, אירועים אלו יכולים להיות גם יקרים ומסובכים לתכנון לכן יש לבחור בקפידה את התוכן המוצע.
אחת הדרכים המקוריות, המגבשות והמרתקות להפוך אירוע עסקי לבלתי נשכח היא אמן חושים מקצועי שיצור חוויה יוצאת דופן עבור הקהל שידבר על האירוע העסקי לזמן ממושך.

מחד אמן חושים יכול להצטייר כאמן בידור נטו, אך סוד הקסם טומן בחובו יתרון רב עוצמה - היכולת להשפיע על קהל היעד כך שמסרי החברה יחרטו היטב לאורך זמן.
הקהל יזכור את האירוע ויקשר אותו למותג / IZRAEX

כיצד אומנות חושים יודעת "לספק את הסחורה"?

היתרון העיקרי בהזמנת אמן חושים לאירועים עסקיים הוא היכולת שלו להעביר מסרים בצורה יצירתית ומקורית. אמן חושים יכול להשתמש ביכולות שלו כדי להמחיש את הערכים של החברה, להוכיח את האמינות והמקצועיות שלה או להעביר מסר חשוב ללקוחות.
לדוגמה, היכולת להשתמש בקריאת מחשבות כדי להראות לקהל שהחברה היא אמינה, שהיא מכירה היטב את צרכי הקהל והלקוח, או המחשת החדשנות והיצירתיות שלה.

יתרון נוסף בהזמנת אמן חושים הוא היכולת שלו ליצור אווירה חיובית ומגבשת באירוע. מופע של אמן חושים הוא חוויה מהנה ומסקרנת, שיכולה לעזור לאנשים להירגע ולהיפתח זה לזה. הקהל יהנה מהמופע, ידבר עליו לאחר מכן ויזכור אותו זמן רב לאחר מכן.

לבסוף, אמן חושים יכול לעזור להעלות את המודעות למותג של החברה או הארגון שמזמין אותו. הקהל יזכור את האירוע ויקשר אותו למותג, מה שיכול לסייע בגיוס לקוחות חדשים.

הזמנת אמן חושים לאירועים עסקיים תופיע במגוון דרכים

  • מופע מרכזי: מופע מרכזי הוא המופע הנפוץ ביותר. אמן החושים מופיע על במה מול הקהל כולו, ומבצע קסמים מרשימים המיועדים לבדר נטו או מאידך ליצור עניין ואינטרס עבור הארגון.
  • מופע קלוזאפ: מופע קלוזאפ הוא מופע אינטימי יותר, בו אמן החושים מופיע מול קבוצה קטנה של אנשים. המופע מתמקד יותר בקהל, וניתן להשתמש בו כדי להעביר מסרים ספציפיים. אפשר דבר זה יכול להגיע בצורת מעבר בין שולחנות סועדים, או בסגנון "קבלת פנים".
  • מופע כחלק מקטעי קישור: ניתן להשתמש במופע של אמן חושים כחלק מקטעי קישור באירוע בין מספר נואמים מה שנועד לחתוך יום הרצאות ממושך למספר אירועים עם קטעי הפוגה מרעננים (מופעי פריצה).
    אפשר גם לשלב מופע פריצה כשילוב בתוך מופע של מספר אמנים כשכל אמן מבצע מופע פריצה משלו ויחד מרכיבים משך של מופע שלם.
    מופעי פריצה הינם קטעים של 5-20 דק בכל פעם (בהתאם לצורך). קטעים אלה נועדו לרענן את הקהל באנרגיה משחררת כדי להתמקד בקטע שלאחר מכן. בנוסף, ניתן להשתמש בשיטת מופעי הפריצה כדי לזמן מישהו מסוים בדרך יצירתית באמצעות תוכן הקטע עצמו למשל בדרך משעשעת מוגרל מנהל השיווק או המנכל לבוא ולשאת דברים. דבר זה המעורר פליאה ומחשבה ממקד באחת את כלל הלקוחות בנואם הבא או אף במסר ספציפי.

עופר בר: אמן חושים מקצועי ומנוסה

עופר בר הוא אמן חושים מקצועי ומנוסה, בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנים בהופעות באירועים עסקיים. המופע של עופר בר הוא ייחודי ושונה בנוף. הוא משלב בין אומנות חושים, פסיכולוגיה, הומור שנון וסטנדאפ-מג'יק הפלטפורמה המעניקה חוויה מהנה מרתקת וזכירה לקהל.

לסיכום

הזמנת אמן חושים לאירועים עסקיים היא דרך יעילה לקידום עסקים. הופעה כזאת מבליטה אתכם על פני המתחרים ועשויה לסייע באופן משמעותי לחברות להשיג את מטרותיהן העסקיות בכנס.
אם אתם מחפשים דרך להשפיע על קהל היעד שלכם באירוע העסקי הבא שלכם, כדאי לכם לשקול להזמין את עופר בר.
לפרטים נוספים כיצד ניתן לתפור קטעים עבור הכנס שלכם צרו קשר עוד היום
מאמרים נוספים
מופע טלפתיה לאירועים - חוויה עוצמתית, מרתקת ובלתי נשכחת
מופע טלפתיה הוא חוויה מיוחדת המעוררת סקרנות ועניין בכל הגילאים. אך כשמדובר במופע למבוגרים, הדברים שונים והמשחק הופך הרבה יותר מסתם מופע פסיכולוגי מתעתע.
המשך לקרוא
כיצד קבלת הפנים משפיעה על כל משך האירוע
אמן חושים טוב ישבור את הקרח, יצחיק את האורחים ויגרום להם להרגיש בנוח לכל משך האירוע. אך מהו החלק המרכזי באירוע שלכם? הפתיח, האמצע או הסוף?
המשך לקרוא
מדעי אמנות החושים למבוגרים - סטנדאפ על-טבעי
אמן חושים למבוגרים מסוגל ליצור חוויות מדהימות ומעוררות מחשבה עבור קהל שמחפש מופע "ברמה". אך לא כל אמני החושים למבוגרים הם אותו הדבר. למה הדבר דומה?
המשך לקרוא
תודה! נחזור אליך בהקדם אפשרי.
רוצה אירוע
בלתי נשכח?
השאירו פרטים ונחזור עם הצעה אטרקטיבית
הודעה
רוצה שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית
הודעה
רוצה שהאירוע שלך יהפוך לחוויה בלתי נשכחת?
לקוחות וארגונים
תודה! נחזור אליך בהקדם אפשרי.
רוצה שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית
הודעה